Praktyki w obszarze pracy z danymi

Accenture Technology

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Java

  • Python

  • Scala

O projekcie

Do naszych zespołów poszukujemy studentów kierunków technicznych (informatyka, matematyka, ekonometria), którzy bardzo dobrze odnajdują się w nowych technologiach, a ich pasją jest praca z danymi.

Jako członek zespołu profesjonalistów będziesz miał okazję codziennie rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać cenne doświadczenie.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i obróbka danych

  • Branie udziału w procesie modelowania danych

  • Prezentowanie wyników swoich analiz w formie przystępnej dla developerów oraz partnerów biznesowych

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Branie udziału w implementacji procesów

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • Praktycznej znajomości języka SQL oraz podstawowej wiedzy z zakresu modelowania danych

  • Dobrej znajomosci programu Excel

  • Analitycznego myślenia

  • Dbałości o szczegóły

  • Umiejetności wyciagania wniosków

  • Bardzo dobrej znajomosci języka angielskiego i polskiego (min. B2)

  • Dyspozycyjności w wymiarze minimum 30h/tyg

  • Aktywnego statusu studenta

  • Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość języków programowania takich jak: Java/ Python/ Scala.

To oferujemy

  • płatne, kilkumiesięczne praktyki - min. 3 miesiące, 4-5 dni w tygodniu, z elastycznymi godzinami pracy i możliwością pracy zdalnej

  • szansę długoterminowej współpracy – istnieje duże prawdopodobieństwo, że pod koniec stażu zaproponujemy Ci ofertę pracy w pełnym wymiarze godzin

  • ambitne projekty dla najbardziej prestiżowych Klientów na świecie

  • możliwość zdobywania umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia podczas pracy w międzynarodowych zespołach

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Przewiń do profilu firmy