Oferta pracy

Praktyki w obszarze Security

Accenture Technology

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • Python

  • .NET

  • Bash

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu, wdrażaniu, utrzymaniu i wsparciu średniej i dużej skali rozwiązań bezpieczeństwa IT, w szczególności w zakresie cyberbezpieczeństwa, obejmujących ludzi, procesy oraz technologię.

  • Udział w projektowaniu, wdrażaniu i rozwijaniu procesów bezpieczeństwa IT, w tym m.in. procesów I&AM, monitorowania IT, ochrony danych, zarządzania podatnością, obsługi incydentów bezpieczeństwa.

  • Analiza organizacji, jej procesów, architektury i infrastruktury pod kątem bezpieczeństwa IT.

  • Analiza zdarzeń i wykrytych nadużyć w obszarze bezpieczeństwa IT za pomocą dedykowanych narzędzi z obszaru bezpieczeństwa.

  • Stałe pogłębianie wiedzy oraz umiejętności w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne programy szkoleniowe.

Nasze wymagania

  • Umiejętność rozwiązywania trudnych problemów połączona ze zdolnością wypracowywania kreatywnych i efektywnych rozwiązań pod presją czasu.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Doświadczenie pracy w środowisku Linux/Unix, Windows

  • Znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa i cyberataków.

  • Znajomość jednego z języków: Python, Java, .NET, Bash, lub innych

  • Chęć rozwoju w jednym z obszarów cyberbezpieczeństwa.

  • Aktywny status studenta.

  • Dyspozycyjność min. 30 h/tydzień.

  • Udział w projektach, praktykach związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym.

  • Znajomość technologii sieciowych (z naciskiem na bezpieczeństwo sieci).

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z systemami bezpieczeństwa IT będzie dodatkowym atutem, np.: Network and Host IDS/IPS, WAF, DAM, SIEM, NBAD, AntyMalware, DLP, URL filtering, inne.

  • Znajomość technologii wykorzystywanych do zarządzania użytkownikami i ich uprawnieniami będzie dodatkowym atutem (np. AD, Azure AD, SAP, bazy danych (np. SQL) itp.)

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!