Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktyki w projekcie Studencki Starter - program płatny

SZARE KOMÓRKI sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zanim aplikujesz, przeczytaj dokładnie i sprawdź czy ten program jest dla Ciebie.

  • Do CV dołącz wiadomość/list motywacyjny w kilku słowach odpowiedz na pytanie: Dlaczego zdecydowałeś się na udział w naszym programie praktyk?

  • Zgłoszenia bez Listu Motywacyjnego lub wiadomości, nie będą rozpatrywane.

  • Najważniejsze informacje i plan praktyk.

  • Jak długo trwają?

  • 2,5 miesiąca

  • Kiedy się rozpoczynają?

  • 6 stycznia 2022 r., dwudniowe szkolenie w Warszawie.

  • Czy w trakcie programu praktyk mogę wyjechać na wakacje ?

  • Tak, po uzgodnieniu z opiekunem.

  • Dla kogo?

  • Studenci I - IV roku

  • Kiedy możesz się zgłosić?

  • do 28 listopada, ale aplikacje będziemy rozpatrywać na bieżąco

  • Gdzie się odbywają?

  • w 15 największych miastach

  • Czy otrzymasz wynagrodzenie?

  • Tak

  • Czy podpisujemy umowę ?

  • Tak, podpisujemy umowę zlecenie.

  • Zadania powierzone w projekcie:

  • Pozyskanie do współpracy organizacji studenckich.

  • Spotkania z klientami biznesowymi. Celem spotkań będzie pozyskanie lokalnych partnerów do projektu "Starter Studencki"

  • Koordynacja produkcji projektów graficznych zleconych przez klienta.

  • Organizacja i nadzór nad dystrybucją Studenckich Starterów.

  • Jak będziemy Cię wspierać?

  • Dwudniowe szkolenie z zakresu sprzedaży i zarządzania projektem.

  • Wyposażymy cię w niezbędne narzędzia i materiały.

  • Wsparcie doświadczonego opiekuna (codzienny kontakt).

  • Pokryjemy wszelkie koszty związane z realizacją praktyk jak np. koszty dojazdu.

  • Co dalej po programie?

  • Propozycja współpracy dla najlepszych umożliwiająca pracę w trakcie studiów i po ich zakończeniu.

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą energiczną, wytrwałą i nie straszne Ci nowe wyzwania? Jeśli oprócz tego, uparcie dążysz do realizacji postawionych celów, uważasz, że sprawdzisz się w pracy z klientem biznesowym - mamy dla Ciebie płatne praktyki! Zacznij swoją zawodową przygodę w projekcie Studencki Starter!

  • Program praktyk Studencki Starter skierowany jest do osób chcących związać swoją karierę z działem handlowym, lub planujących w przyszłości własny biznes, gotowych poświęcić się realizacji projektu, potrafiących pracować pod presją czasu, wykazujących inicjatywę w działaniu.

  • Od Kandydatów oczekujemy:

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych.

  • Zorientowania na realizację zadania.

  • Zdolności planowania i organizacji swojej pracy.

  • Dyspozycyjności min 30 godzin w tygodniu (elastyczne godziny praktyk).

  • Samodzielności, po okresie wdrożenia w pracę działu, realizujesz swoje zadania samodzielnie, przy wsparciu opiekuna. Wymaga to umiejętności planowania pracy oraz samodzielnego wyszukiwania informacji. W ten sposób można nauczyć się najwięcej!

  • Statusu studenta.

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w 2-dniowych warsztatach w małych grupach, które odbędzie się w Warszawie, pokrywamy wszelkie koszty dojazdu, noclegu, wyżywienia.

  • Program praktyk podczas którego zdobędziesz gruntowne doświadczenie w zakresie współpracy z klientem biznesowym.

  • Bezcenne doświadczenie przy samodzielnej i kompleksowej realizacji dużego projektu. Jako uczestnik praktyk będziesz współtwórcą Studenckiego Startera, który w październiku trafi do rąk ponad 250 tys. studentów w całej Polsce.

  • Wynagrodzenie.

  • Możliwość zdobycia wielu dodatkowych nagród finansowych podczas całego programu praktyk.

  • Propozycję dalszej współpracy, dla najlepszych. Ponad 40% praktykantów zostaje z nami na dłużej!

  • Zaświadczenie o ukończeniu praktyk.

O nas

Studenckie Startery powstały w 2007 r.  w czasach gdy sami byliśmy studentami. Pierwsze wydanie w nakładzie 5 tys. książeczek, wyprodukowaliśmy na stancjach i w akademikach przy pomocy zszywaczy i ręcznej pracy naszych koleżanek i kolegów z roku :)

By w pełni korzystać z uroków studenckiego życia potrzebowaliśmy rabatów, firmy w miastach akademickich walczyły o studentów,  połączyliśmy obydwie grupy w projekcie Studencki Starter.

Mimo upływu lat i kilku zmarszczek na skroni, nadal łączymy obydwie grupy. Studencki Starter obejmuje swoim zasięgiem 17 miast, rocznie do rąk studentów trafia ok pół miliona Starterów. W ostatnich latach naszymi głównymi klientami są międzynarodowe koncerny, ale z dumą możemy powiedzieć, że każde wydanie to również setki lokalnych często rodzinnych firm.