Oferta pracy

Praktyki w Sekcji Przyjęć w Centrum Dystrybucyjnym

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

  • Wyszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Praktyki letnie w jednym z Biur Regionu Biedronki to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #retail. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność naszej sieci od środka i sprawdzisz z czym to się je! Rozpocznij z nami swoją ścieżkę rozwoju zawodowego – aplikuj na praktyki letnie w wybranym dziale naszej firmy i pozwól sobie na owocne wakacje z Biedronką!

Praktyki w Sekcji Przyjęć w Centrum DystrybucyjnymNumer ref.: M376

Jakich osób szukamy?

  • Studiujących kierunki: Logistyka, Transport, Ekonomia, Finanse i pokrewne,
  • Znających MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • Komunikatywnych oraz dobrze zorganizowanych,
  • Odpowiedzialnych i zaangażowanych w wykonywanie codziennych obowiązków,
  • Zainteresowanych procesami wewnątrzmagazynowymi w centrum dystrybucyjnym,
  • Dyspozycyjnych przez 3 miesiące w okresie od czerwca do września.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Wsparcie realizacji projektu planowania przyjęć w centrum dystrybucyjnym,
  • Wsparcie przy tworzeniu raportów z bieżącej pracy sekcji przyjęć,
  • Prace administracyjne.

Sprawdź, co zyskasz dołączając do naszego zespołu:

  • Umowa zlecenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w największej prywatnej firmie w Polsce,
  • Wsparcie merytoryczne podczas trwania praktyk,
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy,
  • Informacja zwrotna po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie.

Ogłoszenie archiwalne