Logo Pracuj.pl

Praktyki w Sektorze Finansowym -Analityk Biznesowy

Accenture Consulting & StrategyO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy aktualnie realizowanych projektach z sektora finansowego
  • Analiza i zbieranie wymagań biznesowych, funkcjonalnych oraz systemowych
  • Przygotowanie analiz biznesowych oraz raportów
  • Tworzenie prezentacji i materiałów projektowych
  • Projektowanie i tworzenie narzędzi wspierających prace projektowe
  • Wsparcie w codziennych zadaniach zespołu

Nasze wymagania

  • Bycie w trakcie studiów II stopnia lub końcowego etapu I stopnia studiów na kierunkach takich jak: zarządzanie, finanse i rachunkowość, ekonomia, ubezpieczenia
  • Aktywny status studenta
  • Proaktywne podejście do zadań i otwartości na nowe wyzwania
  • Zdolności analityczne i chęci do poszerzania kompetencji
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami MS Office, w szczególności Power Point i Excel
  • Dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie consultingowej
  • Wyzwania związane z wdrażaniem zmian odpowiadających na najnowsze trendy rynkowe i technologiczne oraz regulacje prawne
  • Dynamiczną pracę projektową z zastosowaniem nowoczesnych metod zarządzania projektami
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia na styku biznesu oraz IT
  • Docelowo możliwość zatrudnienia

Etapy rekrutacji

1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

Chcesz się rozwijać w sektorze finansów? Interesuje Cię poznawanie najlepszych praktyk biznesowych w kraju i za granicą oraz tworzenie unikalnych rozwiązań, które będą odpowiedzią na wyzwania klientów?

Dołącz do Accenture Strategy & Consulting, w którym będziesz realizować projekty dla największych instytucji finansowych w kraju i za granicą.

Z nami możesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania unikalnych rozwiązań produktowych oraz nowoczesnych procesów biznesowych w obszarze sprzedaży, likwidacji szkód, obsługi klienta i wielu innych. A to wszystko połączone w nowymi technologiami, które będą wsparciem dla nowych rozwiązań.

Praca hybrydowa (częściowo praca zdalna)

Accenture Consulting & Strategy

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Song, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 710 000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej: accenture.com/pl-pl

Aktualne oferty pracodawcy
R00140570

Praktyki w Sektorze Finansowym -Analityk Biznesowy, Warszawa