Praktyki w zespole Business Services

Allen & Overy

  • Grzybowska 56, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Grzybowska 56

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie za sprawny obieg korespondencji w kancelarii;

  • Współpracowanie z prawnikami w zakresie dostarczania i odbierania dokumentów z Krajowego Rejestru Sądowego oraz z innych instytucji;

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń biurowych;

  • Odpowiadanie za zamówienia materiałów biurowych;

  • Uczestniczenie w bieżących projektach administracyjnych, w tym w zadaniach związanych z przeprowadzkami i aranżacją przestrzeni biurowej oraz magazynów biurowych;

  • Odpowiadanie za kontakt z zarządcą budynku w zakresie napraw na terenie biura;

  • Poznawanie zasad archiwizacji dokumentacji zgodnie z wewnętrzną polityką kancelarii;

  • Wpieranie zespołu Legal Personal Assistant w pracy związanej ze skanowaniem, drukowaniem i oprawianiem dokumentów; oraz

  • Nadzorowanie prac serwisów technicznych.

Nasze wymagania

  • Status studenta;

  • Motywacja i otwartość na nowe wyzwania;

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy;

  • Nastawienie na współpracę i budowanie pozytywnych relacji;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; oraz

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych co najmniej 4 h dziennie (praca do godziny 19:00 - warunek konieczny).

To oferujemy

  • Trzymiesięczne praktyki z możliwością przedłużenia współpracy;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia (na podstawie umowy zlecenie);

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazny i wspierający zespół;

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy – możliwość połączenia praktyk z zajęciami na uczelni;

  • Dostęp do bazy szkoleń (w tym językowych);

  • Wsparcie Buddy’iego; oraz

  • Bogatą ofertę benefitów (m.in. pakiety rekreacyjno-sportowe, program Health & Wellbeing).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Proces rekrutacyjny:

- Selekcja nadesłanych dokumentów;

- Rozmowa weryfikująca znajomość języka angielskiego; oraz

- Rozmowa z koordynatorem zespołu Business Services i przedstawicielem zespołu HR.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych etapów procesu rekrutacyjnego, zostaną przekazane wybranym kandydatom.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie oraz rozwijać się w profesjonalnym zespole Business Services, zapraszamy do aplikowania.

W międzyczasie zachęcamy do zajrzenia na naszego Facebooka i Instagrama, aby zobaczyć jak wygląda praca w A&O od kuchni.

FB: https://www.facebook.com/allenoverywarsawrecruitment

IG: @allenovery_warsaw

Zostań praktykantem administracyjnym w globalnej kancelarii prawnej Allen & Overy!

Zapraszamy studentów na praktyki w zespole Business Services.

Allen & Overy jest globalną, obecną w ponad 30 krajach na całym świecie, kancelarią prawną, która od lat cieszy się międzynarodową renomą. Świadczą o tym liczne tytuły oraz prestiżowe nagrody, takie jak The world’s leading transactional law firm 2020, czy Gold Employer przyznaną za działalność na rzecz społeczności LGBTQ+ przez organizację Stonewall w 2022 r., a także czołowe miejsca poszczególnych praktyk oraz prawników w takich rankingach jak Legal 500, Chambers Europe, czy IFLR.

Przewiń do profilu firmy