Oferta pracy

Praktyki w zespole Data Engineering

Accenture

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Branie udziału w projektowaniu i implementacji procesów pobierania, ładowania i transformacji danych.

  • Branie udziału w procesie modelowania danych.

  • Obsługa i rozwijanie istniejących rozwiązań Big Data.

  • Analiza i obrabianie danyvh.

  • Prezentacja wyników swoich analiz w formie przystępnej zarówno dla deweloperów i partnerów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomości języka SQL oraz podstawowa wiedza z zakresu modelowania danych.

  • Znajomość jednego z języków Java/ Python/ Scala.

  • Znajomość zagadnień związanych z rozproszonym przetwarzaniem danych.

  • Aktywny statusu studenta.

  • Dyspozycyjność min. 30 h/tydzień.

Mile widziane

  • Znajomość wybranych narzędzi Big Data takich jak: Spark/ Hive lub inne z obszaru Big Data/ Hadoop.

  • Znajomość rozwiązań chmurowych takich jak: AWS/ GCP/ Azure lub innych dostawców chmur publicznych.

  • Umiejętność posługiwania się terminalem Unix/Linux .

To oferujemy

  • płatne, kilkumiesięczne praktyki - min. 3 miesiące, 4-5 dni w tygodniu, z elastycznymi godzinami pracy i możliwością pracy zdalnej

  • szansę długoterminowej współpracy – istnieje duże prawdopodobieństwo, że pod koniec stażu zaproponujemy Ci ofertę pracy w pełnym wymiarze godzin

  • ambitne projekty dla najbardziej prestiżowych Klientów na świecie

  • możliwość zdobywania umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia podczas pracy w międzynarodowych zespołach oraz z ekspertami z dynamicznie rozwijającego się sektora digital

  • rozwój kariery – oparty na kulturze feedbacku i stałym wsparciu mentora, jasna ścieżka rozwoju od pierwszego dnia pracy oraz pomoc Buddy’ego w nowym miejscu pracy.

  • programy szkoleniowe na każdym poziomie kariery, które pomogą Ci w szybszym zdobywaniu i budowaniu specjalistycznych umiejętności biznesowych, technicznych i zawodowych - obecnie w formie online

Etapy rekrutacji
1

Złożenie CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Testy online (opcjonalnie)

4

Rozmowa techniczna (opcjonalnie)

5

Rozmowa z przyszłym liderem

6

Witamy w Accenture!

W ramach niniejszego ogłoszenia oprócz tradycyjnej formy współpracy proponujemy również możliwość pracy na odległość, rozumianej jako praca 100% zdalna z miejsca zamieszkania, bezterminowo, również po okresie pandemii. Dla ludzi pracujących w tym trybie przewidujemy dokładnie taką samą ścieżkę i możliwości rozwoju jak dla ludzi pracujących z biur, dodatkową komunikację oraz dwa razy w roku fizyczne spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Accenture

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Przewiń do profilu firmy