Oferta pracy
R00069302
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Praktyki w Zespole Talent Supply Chain (Planowanie Zespołów Projektowych)

Accenture Corporate Function

  • pomorskie

    pomorskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 13 cze 2022
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wspierać zespół Talent Supply Chain w zakresie monitorowania i aktualizowania danych dotyczących alokacji pracowników lub praktykantów na projektach (głównie IT)

  • Będziesz współpracować z menedżerami / liderami biznesowymi

  • Będziesz przygotowywać zestawienia, raporty (również ad hoc)

  • Bedziesz dbać o poprawność danych w dedykowanych systemach wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Dokładność, dbałości o szczegóły i konsekwencji w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excela)

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Status studenta o dostępności około 30h w tygodniu

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji o złożonych procesach i profesjonalnym środowisku

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wymianie doświadczeń

Etapy rekrutacji
1

Online application

2

Phone interview

3

Online tests (optional step)

4

Technical skills check (optional step)

5

Interview with your future Team Leader

6

Welcome to Accenture!

Szukasz miejsca, gdzie możesz wykorzystać swój potencjał? Lubisz pracować z ludźmi, którzy chętnie dzielą się wiedzą i pomogą rozwinąć Ci skrzydła?

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś.

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje