Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktyki Wakacyjne w Dziale Finansów

Valeo Holding GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Praktykant / Stażysta
Valeo Holding Group - Shared Services Center W Skawinie zlokalizowane jest Centrum Usług Wspólnych dla takich obszarów jak: finanse/księgowość, IT, HR, zakupy oraz zarządzanie łańcuchem dostaw. Centrum to, swoim zasięgiem obejmuje wszystkie zakłady produkcyjne w Polsce oraz część zakładów zlokalizowanych na terenie Europy.

Typ umowy: bezpłatna praktyka

Obecnie do oddziału Valeo Holding Group w Skawinie prowadzona jest rekrutacja na bezpłatne praktyki
w dziale:

  • Podatkowym,
  • Należności,
  • Zobowiązań.

1) Dział Podatkowy

Zakres obowiązków:
  • Bieżące wsparcie zespołu podatkowego;
  • Przygotowanie dokumentów transportowych do transakcji UE i eksportu;
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów do deklaracji VAT;
  • Przygotowanie korespondencji z kontrahentami.

2)Dział Należności

  • Weryfikacja dokumentacji oraz przedstawienie jej do walidacji zakładów;
  • Alokowanie należności;
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu i zamykaniu okresu;
  • Przygotowywanie wymaganych raportów.

3) Dział Zobowiązań

  • Wstępna weryfikacja, kontrola kompletności i rzetelności dokumentów;
  • Archiwizacja dokumentacji;
  • Skanowanie dokumentów i przetwarzanie dokumentów przy użyciu systemu ITESOFT;
  • Księgowanie dokumentów zakupu (faktury materiałowe i usługowe);
  • Pomoc w wyjaśnianiu problemowych faktur (różnice cenowe, ilościowe);
  • Monitorowanie statusu faktur zakupowych w systemie ERP SAP;
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji dla Kontrolera Finansowego.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Student/-ka kierunków finansowych (status studenta);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomości pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu.
Oferujemy:
  • Bezpłatne praktyki w Dziale Podatkowym, Należności lub Zobowiązań;
  • Zdobycie wiedzy merytorycznej, jak również praktycznego doświadczenia;
  • Praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej w przyjaznej atmosferze.
Dział Podatkowy - APLIKUJ
Dział Należności - APLIKUJ
Dział Zobowiązań - APLIKUJ

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Chcąc wziąć udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne