Oferta pracy

Praktyki - Web Application Developer

Onex Group

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • HTML

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Udział w wewnętrznych projektach Onex Group

  • Projektowanie i rozwój aplikacji pod okiem ekspertów

  • Praca zgodnie z zasadami cyklu wytwarzania oprogramowania, wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość języka C# i zagadnień programowania obiektowego

  • Podstawowa znajomość SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych

  • Znajomość HTML i JavaScript będzie atutem

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dostępność od 01.07 do 30.09

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

To oferujemy

  • Trzy miesięczną płatną praktykę

  • Opiekę mentora- kolegi z zespołu, który wprowadzi Cię do wykonywanych zadań oraz udzieli wsparcia na każdym etapie praktyki

  • Kultura organizacyjna oparta na transparencji, odpowiedzialności i zaufaniu

  • Informację zwrotną, udzielaną na bieżąco

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych biur (Gliwice, Częstochowa, Warszawa, Sosnowiec) oraz elastyczne godziny pracy

  • Pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole- dbamy o dobrą atmosferę pracy

  • Kompleksowe stanowisko pracy - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Dostęp do Onexowej Biblioteki - tworzona przez pracowników dla pracowników

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Onex Group

Onex Group to największy w Polsce dostawca Microsoft 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz lider na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Jesteśmy na rynku już 16 lat. Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft. Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Przewiń do profilu firmy