Oferta pracy

Praktyki - Wsparcie Działu Aktywacji Sprzedaży

Grupa Żywiec

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie realizacji comiesięcznej konferencji sprzedaży w formie live dla kilkuset pracowników działu sprzedaży polegającej na: koordynacji agendy spotkania, komunikacji z prowadzącymi i gośćmi videokonferencji, zebrania i przygotowania materiałów

  • Współpraca z zewnętrzną firmą, która odpowiada za jej realizację od strony technicznej i wizualnej

  • Montaż prostych filmów i grafik na potrzeby działu

  • Analizy biznesowe, sprzedażowe, promocyjne

  • Udział w przygotowaniu akcji promocyjnych dla Klientów Grupy Żywiec, np., loterie konsumenckie, promocje cenowe, gazetki promocyjne, etc.

  • Praca w systemach np. SAP : zakładanie promocji, składanie zamówień

  • Zdobycie doświadczenia i współpraca ze wszystkimi działami firmy, m.in., sprzedaż, marketing, zakupy, logistyka, PR

Nasze wymagania

  • Poszukujemy studentów/absolwentów kierunków biznesowych gotowych do podjęcia pracy na cały etat lub część etatu

  • Osób chętnie podejmujących własną inicjatywę, proaktywnych i poszukujących rozwiązań

  • Mile widziane zainteresowanie w kierunku montażu filmów czy też tworzenia materiałów graficznych

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych

  • Kandydatów, lubiących nowe wyzwania, które szybko się uczą i chętnie współpracują z różnorodnymi zespołami

  • Benefity

  • Płatne praktyki

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Możliwość przedłużenia współpracy na stałe