Oferta pracy

Prawniczka / Prawnik

Orange PolskaO firmie

Orange Polska

Aleje Jerozolimskie 160

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pomocy prawnej w sprawach wynikających z bieżącej działalności Spółki, w szczególności: przygotowywanie opinii prawnych, umów, wewnętrznych aktów normatywnych i procedur, udział w negocjacjach handlowych, reprezentowanie Spółki przed sądami, organami administracji, organami egzekucji

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie prawnicze i minimum II rok aplikacji (tytuł radcy prawnego jest dodatkowym atutem)

  • znajomość przepisów prawnych regulujących prowadzenie inwestycji budowlanych

  • znajomość przepisów procedury cywilnej i administracyjnej, w tym w przedmiocie dostępu do informacji publicznej

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub w branży związanej z realizacją inwestycji budowlanych

  • biegła znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej)

  • wysoka motywacja

  • analityczne myślenie i szybkie podejmowanie trafnych decyzji

  • komunikatywność i ukierunkowanie na współpracę

  • dyspozycyjność i doskonałe zorganizowanie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • Pracę z najnowszą technologią

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Przewiń do profilu firmy

Zespół

Zajmujemy się wsparciem prawnym w obszarach związanych z rozwojem sieci telekomunikacyjnej oraz zapewnianiem wysokiej jakości i bezpieczeństwa usług świadczonych za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnej.