Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawniczka / Prawnik

Woman Labour Matters Kancelaria Adwokacka Elżbieta Niezgódka

4 5007 000 brutto / mies.

Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 22D

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz doradzać klientkom w ich problemach w pracy.

  • Będziesz prowadzić sprawy sądowe z zakresu prawa pracy.

Nasze wymagania

  • Chcemy zatrudnić aplikantkę lub aplikanta I/II roku aplikacji adwokackiej lub radcowskiej.

  • Osobę, która zna i lubi prawo pracy.

  • Osobę, która po angielsku porozmawia z klientką.

  • Osobę, która wie, że formatowanie jest ważne.

  • Osobę, która chce chodzić na rozprawy do sądu i chce się nauczyć, jak przesłuchiwać świadków z amnezją ;-)

To oferujemy

  • Podpiszemy z Tobą umowę o pracę.

  • Otrzymasz wynagrodzenie na poziomie 4500 - 7000 zł brutto.

  • Będziesz pracować hybrydowo - zdalnie lub w biurze.

  • Będziesz budować z nami pierwszą w Polsce kancelarię wyspecjalizowaną w ochronie praw kobiet w pracy.

  • Pozwolimy Ci się uczyć. Jeśli będziesz mieć wątpliwości to wspólnie rozwiążemy problem.

  • Nauczysz się prostego języka. Zapomnisz o prawniczym slangu i słowach: ,,moja mandantka, tudzież i jednakowoż”.

Jesteśmy pierwszą w Polsce kancelarią prawną wyspecjalizowaną w ochronie praw kobiet w pracy. Wspieramy kobiety w trudnych sytuacjach w pracy. Negocjujemy kwoty zadośćuczynienia w sprawach o mobbing, molestowanie seksualne czy dyskryminację. Reprezentujemy klientki przed sądem pracy w sprawach o niezgodne z prawem zwolnienie z pracy, nadgodziny czy nierówność płacową. Prowadzimy działalność społeczną na rzecz zwiększenia świadomości prawnej kobiet w obszarze prawa pracy. W 2021 r. Elżbieta Niezgódka została wyróżniona na liście Forbes Woman 25 prawniczek wyróżniających się w biznesie.

Przewiń do profilu firmy