Prawniczka / Prawnik

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna organów spółki oraz pomoc prawna na rzecz poszczególnych działów,

  • Pisanie/opiniowanie umów związanych z bieżącą działalnością spółki,

  • Przygotowywanie pism związanych z prowadzonymi sprawami,

  • Wsparcie Działu Reklamacji w sporach,

  • Przygotowywanie dokumentów potrzebnych w reprezentacji spółki przed: sądem, organami administracji, Policją, Prokuraturą i innymi instytucjami w sprawach gospodarczych, cywilnych, administracyjnych i karnych,

  • Zarządzanie dokumentacją związaną z pracą działu prawnego oraz jej archiwizacja,

  • Reprezentowanie spółki w sądzie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Aplikant radcowski lub adwokacki lub magister prawa ale z doświadczeniem branżowym, dodatkowym atutem są uprawnienia zawodowe radcy prawnego lub adwokata,

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w dziale prawnym firm usługowych lub kancelarii prawnej,

  • Doświadczenie w pracy w branży TSL,

  • Znajomość prawa przewozowego,

  • Doświadczenie w sprawach dotyczących prawa cywilnego i gospodarczego, dobra znajomość prawa handlowego oraz cywilnego,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Biegła obsługa komputera (MS Office) oraz znajomość programów prawniczych (LEX),

  • Dokładność i staranność w wykonywaniu codziennych obowiązków,

  • Gotowość do samodzielnego poszukiwania rozwiązań,

  • Sumienność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • Pracę w dużej stabilnej (polskiej) firmie, która szybko się rozwija, ale nie jest korporacją,

  • Unikatową kulturę organizacyjną – SUUS, czyli „swój”,

  • Umowę o pracę lub B2B według preferencji,

  • Pracę hybrydową,

  • Parking przy biurze i blisko stacja WKD Raków,

  • Opiekę medyczną Medicover,

  • Dofinansowanie karty sportowej (Multisport lub Medicover Sport),

  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą,

  • Dostępny pakiet szkoleń (również branżowych),

  • Motywacyjny system premiowy,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pełne wdrożenie do pracy i wsparcie całego zespołu,

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych,

  • Pyszną kawę dla kawoszy,

  • Atmosfera? Lubimy tu być - to napisać za mało!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy