Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Prawnik
    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie pracowników Działu Prawnego w wykonywaniu bieżącej obsługi prawnej Spółki,
    • przygotowywanie pism, opinii i umów oraz wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, instrukcji),
    • analiza problematycznych zagadnień prawnych i pomoc klientom wewnętrznym – pracownikom Spółki w rozwiązywaniu problemów prawnych,
    • wyszukiwanie orzecznictwa i piśmiennictwa,
    • archiwizacja dokumentacji prawnej.

    Wymagania:

    • student V roku Wydziału Prawa, mgr prawa lub aplikant 1 roku aplikacji radcowskiej,
    • wysoka średnia ocen i dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, budowlanego, spółek handlowych I pracy,
    • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office i programów prawniczych np. LEX.
    • dobra organizacja pracy i umiejętność jej wykonywania pod presją czasu i stresu,
    • komunikatywność i odpowiedzialność,
    • zaangażowanie, wysoka efektywność, sumienność, samodyscyplina,
    • doświadczenie praktyczne mile widziane.