Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik/ Absolwent studiów prawniczych z aplikacją

Manpower CoREO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: PAB/058/JZA

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji Klienta w j. angielskim pod kątem prawnym
  • Analiza danych na potrzeby procesowe w j. angielskim
  • Wyszukiwanie, gromadzenie informacji i wprowadzanie ich do bazy danych
  • Przygotowywania analiz i raportów

Wymagania:

  • Ukończone studia prawnicze
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca efektywną pracę z tekstami w tym języku
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Zdolność do analitycznego, logicznego myślenia
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność od zaraz

Praca w 100% zdalna

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Współpracę przy interesującym projekcie prawniczym z językiem angielskim
  • Pracę projektową na okres kilku tygodni
  • Wynagrodzenie 37-45 zł brutto/godz.
  • Pracę min. 20 godzin tygodniowo
  • Współpracę w oparciu o umowę-zlecenie lub działalność gospodarczą
  • Elastyczne godziny pracy (biuro czynne między 7.00 a 21.00, od pon. do pt., możliwość swobodnego dopasowania grafiku)
  • Możliwość wykorzystania jęz. angielskiego w codziennych zadaniach
  • Pracę zespołową
  • Zatrudnienie od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne