Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - aplikant adwokacki/radcowski

Porwisz i Partnerzy-Adwokaci i Radcowie PrawniO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektów porad prawnych, propozycji odpowiedzi na pytania klienta, projektów pism, umów, korespondencji z klientami, analiza i wyszukiwanie orzecznictwa, komentarzy itp., analiza stanu faktycznego

  • Współpraca z klientem kancelarii działającym w obszarze OZE, w tym możliwość pracy w siedzibie klienta w Warszawie

Nasze wymagania

  • Chęć do nauki i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego

  • Dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowy język mile widziany

  • Skrupulatność i systematyczność oraz dobra organizacja pracy

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi przedsiębiorstw, zwłaszcza z sektora energetyki odnawialnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość objęcia patronatem

Porwisz i Partnerzy-Adwokaci i Radcowie Prawni

Jesteśmy jedną z najstarszych kancelarii prawnych w Małopolsce, z oddziałami w Krakowie, Warszawie i Gliwicach. Nasz zespół to prawnicy, którzy cenią innowacyjne podejście do prawa i którzy w każdej chwili są gotowi pomagać Klientom.

Szukamy osoby, która razem z nami chce towarzyszyć Klientom w drodze do sukcesu. Ludzi, którzy chcą wygrywać. Szukamy profesjonalistów, dla których każdy Klient jest wyjątkowy i najważniejszy.

Cenimy niekonwencjonalne podejście do prawa, elastyczność i kreatywność. Słuchamy naszych Klientów i naszych pracowników, bo zdanie każdej osoby jest dla nas ważne.

Przewiń do profilu firmy