Logo Pracuj.pl

Prawnik/Aplikant

ManpowerGroupO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzenie, weryfikowanie i opiniowanie umów handlowych z zakresu świadczenia usług
  • Reprezentowanie firmy w procesach sądowych
  • Bieżące doradztwo prawne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Doświadczenie w opiniowaniu umów handlowych, min. 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pod kątem opiniowania umów oraz merytorycznych rozmów z obszaru prawnego
  • Praktyczna znajomość kodeksu cywilnego, kodeksu postępowania cywilnego, kodeksu pracy
  • Zaangażowanie w codzienną pracę oraz motywacja do zdobywania doświadczeń i wiedzy w tym obszarze

Mile widziane

  • Znajomość i doświadczenie w obszarze RODO
  • Znajomość ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego
  • Dużą samodzielność w działaniu i otwartość na Twoją inicjatywę
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, karta Multisport na preferencyjnych warunkach, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, platforma MyBenefit, dodatkowe dni wolne za staż pracy w naszej organizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Prawnik/Aplikant, Gdańsk