Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - aplikant radcowski / adwokacki

Solid Security Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i opiniowanie umów

  • Prowadzenie sporów gospodarczych

  • Prowadzenie sporów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Reprezentacja przed urzędami

  • Udział w procesach fuzji i przejęć

  • Wsparcie w zakresie pozyskiwania dotacji i dofinansowań

Nasze wymagania

  • Status aplikanta radcowskiego / adwokackiego

  • Praktyczna znajomość prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa cywilnego oraz prawa karnego

  • Samodzielność i sumienność

  • Język angielski na poziomie co najmniej b1

  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji i finansowań

To oferujemy

  • Merytoryczną pracę przy ciekawych sprawach

  • Rozwój zawodowy, poprzez współpracę z doświadczonymi prawnikami

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

  • Biuro w Warszawie przy ul. Postępu

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Należymy do grupy powiązanych ze sobą, wyspecjalizowanych spółek, które świadczą usługi we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Przewiń do profilu firmy

Warunkiem koniecznym rozpatrzenia aplikacji będzie określenie oczekiwań finansowych w kwocie netto oraz wskazanie przybliżonego terminu rozpoczęcia współpracy ze Spółką.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w CV odpowiednich klauzul umożliwiających przeprowadzenie procesu rekrutacji