Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Aplikant radcowski - adwokacki

INNTEO LEGAL ŻUKOWSKI I SZUKOWSKA RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

7 00010 000 brutto / mies.
  • Grzybowska 2
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grzybowska 2

Warszawa

Firma prawnicza Innteo Legal powstała przy współpracy założycieli r.pr. Amelii Szukowskiej i r.pr. Michała Żukowskiego.

Stworzona z myślą o kompleksowej obsłudze polskich i zagranicznych klientów. Prowadzimy zarówno bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych, jak i doradzamy kompleksowo w projektach wykonywanych przy wsparciu środków unijnych, jak również w sporach sądowych. Wspieramy klientów we wszystkich obszarach prawa dla biznesu.

Do kluczowych specjalizacji należą prawo spółek i prawo korporacyjne, obsługa prawna projektów realizowanych w ramach funduszy Unii Europejskiej, prowadzenie postępowań sądowych (przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi), procesy inwestycyjne, infrastrukturalne, współpraca z ekosystemem innowacji, pozyskiwanie i ochrona własności intelektualnej oraz prawo sportowe.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i opiniowanie pism, projektów umów i innej dokumentacji o charakterze prawnym;
  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz postępowaniu cywilnym;
  • Prowadzenie postępowań sądowych;
  • Analiza przepisów i orzecznictwa;
  • Sporządzanie opinii prawnych i doradztwo prawne w zakresie zleconym przez Klientów;
  • Udzielanie porad i konsultacji prawnych;
  • Praca przy wspólnych projektach z radcami prawnymi, adwokatami, aplikantami oraz asystentami.

  • Jesteś aplikantem radcowskim lub aplikantem adwokackim;
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • Znane są Ci aspekty materialnego prawa cywilnego i procedury cywilnej i masz w tym zakresie doświadczenie;
  • Interesujesz się prawem spółek i doradztwem korporacyjnym;
  • Dotrzymujesz terminów;
  • Jesteś kreatywny, umiesz myśleć analitycznie, angażujesz się w pracę, a do powierzonych zadań podchodzisz obowiązkowo i odpowiedzialnie;
  • Interesuje Cię praca w fajnym zespole zaangażowanych ludzi

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień dotyczących prawa sportowego.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o świadczenie usług prawnych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia;
  • Współdziałanie z młodym i dynamicznym zespołem;
  • Udział w realizacji ciekawych i nowatorskich projektów;
  • Naukę i doświadczenie;
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju osobistego pod kierunkiem doświadczonych specjalistów.

Zapraszamy do aplikowania!

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj
  • Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Aplikacje przyjmujemy do 11 sierpnia 2021 r.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne