Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik / Aplikant Radcowski / Aplikant Adwokacki

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Reguły (pow. pruszkowski)

    Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Uzgadnianie, pod względem formalno-prawnym, umów zawieranych przez spółkę z podmiotami trzecimi;

  • Konsultacje w zakresie przygotowywania i opracowywania umów oraz zobowiązań cywilnoprawnych przez poszczególne komórki spółki;

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach i w aktach prawnych, dotyczących bezpośrednio działalności firmy;

  • Sporządzanie opinii prawnych w sprawach dotyczących bieżącej działalności spółki;

  • Przygotowywanie, we współpracy z poszczególnymi komórkami firmy, tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych;

  • Współpraca i koordynacja współpracy spółki z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi dla niej usługi doradcze.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego prawniczego; statusu aplikanta radcowskiego/adwokackiego

  • 2- letniego doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorstwa i w doradztwie prawnym

  • Praktycznej znajomości przepisów: prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego, prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy;

  • Umiejętności samodzielnego sporządzania i redagowania umów, w szczególności umów o roboty budowlane, umów sprzedaży, umów cesji i przejęcia długu, porozumień;

  • Komunikatywności, dużej samodzielności i umiejętności organizacji czasu pracy.

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą Regułach k/Warszawy, jest firmą polską zajmującą się generalnym wykonawstwem w zakresie budownictwa tradycyjnego oraz specjalistycznego, w szczególności w dziedzinie szpitali oraz obiektów służby zdrowia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji obiektów zarówno w technologii tradycyjnej jak i nowoczesnego budownictwa modułowego.

Przewiń do profilu firmy