Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik - Aplikant radcowski - Aplikant adwokacki

KOBEN SPÓŁKA Z O.O.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych,

  • przygotowywanie, weryfikacja i konsultowanie umów,

  • reprezentacja Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych,

  • praca w zespole doświadczonych radców prawnych i prawników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży TSL.

Mile widziane

  • znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawniczej.

To oferujemy

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna),

  • możliwość ciągłego rozwoju pod nadzorem radców prawnych,

  • poszerzanie horyzontów poprzez poznanie obcych systemów prawnych,

  • możliwość nawiązania stałej współpracy w prężnie rozwijającej się Kancelarii w branży transportowej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

KOBEN SPÓŁKA Z O.O.

Kancelaria Transportowa KOBEN to doskonale znana na polskim rynku firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm transportowych w zakresie analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szeroko pojętej obsługi prawnej, wsparcia dla kierowców podczas wykonywania pracy jak również twórca innowacyjnego systemu do zdalnego pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Wyróżniamy się stałą kadrą ekspertów z branży transportowej jak również prawników, radców prawnych i adwokatów. Posiadamy na swoim koncie liczne sukcesy w zakresie usług prawnych. Zaufały nam i rekomendują nas cenione w branży firmy transportowe. Kładziemy szczególny nacisk na rzetelność i uczciwość oraz partnerskie podejście, zarówno w naszym zespole, jak i w stosunku do Klientów.

Jeśli wyślesz do nas CV, bardzo możliwe, że zostaniesz przyjęty! Zwłaszcza, jeśli spełniasz wymagania na stanowisko, na które rekrutujemy. A gdy już usłyszysz „masz tę pracę!”, możesz być pewien, że wyzwań i możliwości rozwoju Ci nie zabraknie, bo Twój rozwój, to nasz rozwój – odtąd jesteśmy zespołem! Możesz liczyć nie tylko na świetną atmosferę i przejrzyste zasady współpracy, ale i wsparcie doświadczonych ekspertów.

Siła KOBENA to synergia wiedzy i umiejętności najlepszych specjalistów – masz odwagę, by zostać jednym z nich?

Przewiń do profilu firmy