Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik/Aplikant radcowski

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Arenda Dickmana 62

Babie Doły

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i opiniowanie projektów dokumentów, umów oraz projektów pism procesowych;

  • udział w negocjacjach w zakresie zawarcia, modyfikacji lub rozwiązania kontraktów, w tym w ramach projektów międzynarodowych;

  • opracowywanie wewnętrznych dokumentów korporacyjnych;

  • sporządzenie opinii, analiz i informacji prawnych;

  • kontakt z sądami, organami administracji i organami wymiaru sprawiedliwości;

  • praca administracyjna, tj. obsługa korespondencji oraz archiwizacja dokumentacji;

  • bieżące wsparcie współpracowników.

Nasze wymagania

  • ukończone studia na kierunku: prawo;

  • doświadczenie w pracy w komórce prawnej lub kancelarii;

  • znajomość zagadnień z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego i prawa gospodarczego;

  • zainteresowanie w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętności interpersonalne, jasność wyrażania myśli i skuteczna komunikacja;

  • wysoka kultura osobista;

  • dobra organizacja pracy, terminowość i zdolność priorytetyzacji zadań;

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność oraz chęć pogłębienia wiedzy i doświadczenia;

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w sektorze zbrojeniowym;

  • udział w interesujących projektach;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • pracę na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. posiada szerokie kompetencje oraz doświadczenie w projektowaniu, budowie, dostawie i utrzymaniu systemów z obszaru wojskowej techniki, ze szczególnym uwzględnieniem wojskowej techniki morskiej. W oparciu o nowoczesne zaplecze wytwórcze oraz badawczo-techniczne Ośrodek dostarcza i rozwija swoje wyroby dzięki prowadzonym w trybie ciągłym badaniom naukowym, pracom rozwojowym i wdrożeniowym.

Przewiń do profilu firmy