Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Aplikant Radcowski

Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek PietrzelaO firmie

2 8005 000 brutto / mies.
  • Ligocka 15
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela

Ligocka 15

Gliwice

Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela - jedna z wiodących kancelarii prawnych zajmujących się obsługą postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzona przez Kwalifikowanego Doradcę Restrukturyzacyjnego i Radcę Prawnego Jacka Pietrzelę.

Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela w Gliwicach zatrudni studenta IV / V roku prawa lub aplikanta radcowskiego.

Opis stanowiska:

• sporządzanie projektów pism w postępowaniach sądowych, w tym upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych;

• udzielanie klientom podstawowych porad prawnych,

• udział w innych czynnościach związanych z obsługą klientów kancelarii.

Wymagania:

• wiedza z zakresu prawa cywilnego oraz handlowego;

• zaangażowanie, zorganizowanie i wysoka kultura osobista;

• umiejętność myślenia oraz umiejętność czytania przepisów (warunek konieczny).

Oferujemy:

• możliwość rozwoju umiejętności prawniczych,

• wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne