Prawnik - Aplikant radcowski

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-10-24
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-11-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH CZYŻ & ROKICKI SPÓŁKA PARTNERSKA

    Miejsce pracy: Kielce

    Kancelaria Radców Prawnych Czyż & Rokicki sp. p. poszukuje prawnika - aplikanta radcowskiego pierwszego roku do zespołu prawnego.

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie projektów pism procesowych
    • wyszukiwanie informacji i przygotowywanie opracowań
    • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych
    • bieżący kontakt z sądami, komornikami, urzędami i klientami

    Nasze oczekiwania:

    • pracowitość, rzetelność i sumienność,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, a także wykazywanie inicjatywy,
    • znajomość języka angielskiego mile widziana
    • prawo jazdy

    Oferujemy (poza wynagrodzeniem):

    • rozwój zawodowy umożliwiający przygotowanie do egzaminu zawodowego oraz samodzielne prowadzenie spraw sądowych,
    • szansę zdobycia wiedzy i realnego doświadczenia zawodowego pod okiem praktyków,
    • czas pracy uwzględniający obowiązki wynikające z odbywania aplikacji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zdjęciem profilowym, opatrzonych klauzulą następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Kancelarię Radców Prawnych Czyż & Rokicki sp. p. w Kielcach przy ul. Piotrkowskiej 12, 25-510 Kielce, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem moich danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Czyż & Rokicki sp. p. i że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, przeniesienia, usunięcia, złożenia skargi do organy nadzoru ds. ochrony danych.