Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Aplikant Radcowski

Doniec Górecki & Partnerzy Sp.k.

Józefa Marcika 6

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy absolwentów prawa oraz/lub aplikantów radcowskich.

  • Opis stanowiska:

  • wsparcie partnerów kancelarii w zakresie bieżącej obsługi prawnej klientów

  • przygotowywanie pism procesowych, umów, informacji i opinii prawnych

  • prowadzenie kontaktów z klientami, podmiotami otoczenia biznesowego oraz organami władzy publicznej i innymi instytucjami

  • aktywny udział w postępowaniach sądowych, obejmujący przygotowywanie pod nadzorem radcy prawnego projektów pism procesowych, wraz z możliwością uczestnictwa w rozprawach

  • zbieranie i analiza informacji

Nasze wymagania

  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

  • umiejętność kreatywnego myślenia

  • wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne

  • znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi komunikacji elektronicznej

  • doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych

To oferujemy

  • współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub jego części (do uzgodnienia)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz praktycznych umiejętności

  • udział w ciekawych i ambitnych projektach

  • możliwość samodzielnego działania i rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie partnerów kancelarii

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole

  • zdrowe relacje zawodowe i przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość objęcia patronatem na czas odbywania aplikacji radcowskiej

O nas

Jesteśmy kancelarią radców prawnych specjalizującą się w obsłudze szybko rosnących przedsiębiorstw z sektora MŚP oraz świadczeniu specjalistycznych usług prawnych dla dużych firm i korporacji. Więcej informacji na stronie internetowej www.dgp.legal