Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik/Aplikant radcowski

CKRP KANCELARIA PRAWNA CIASTOŃ I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie prawników/partnerów kancelarii w zakresie bieżącej obsługi prawnej klientów (zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców);

  • przygotowanie pism procesowych, umów, informacji i opinii prawnych;

  • sporządzanie dokumentów korporacyjnych (m.in. uchwał, regulaminów, protokołów);

  • analiza i weryfikacja umów;

  • przygotowywanie pism w postępowaniach administracyjnych i sądowych;

  • analiza akt spraw, orzecznictwa i piśmiennictwa;

  • zbieranie i analiza danych na potrzeby spraw prowadzonych przez kancelarię;

  • bieżące kontakty z klientami, sądami, urzędami i innymi instytucjami publicznymi;

  • kontrolowanie i raportowanie dotyczące statusu spraw prowadzonych przez kancelarię.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub status studenta V roku kierunku prawniczego;

  • mile widziana rozpoczęta aplikacja radcowska;

  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej;

  • gruntowna wiedza z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek handlowych oraz procedury cywilnej;

  • umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy prawniczej;

  • znajomość języka angielskiego;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy informacji prawnej);

  • umiejętność analitycznego myślenia, rozpoznawania problemów oraz kreatywność w ich rozwiązywaniu;

  • dobra organizacji czasu pracy, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;

  • wysoka kultura osobista;

  • odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole specjalistów;

  • uczestnictwo w różnorodnych typach spraw prowadzonych przez kancelarię;

  • wynagrodzenie uwzględniające umiejętności, doświadczenie i kompetencje;

  • komfortowe warunki pracy.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej