Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik / Aplikant Radcowski lub Adwokacki

JP Weber DudarskiO firmie

  • Rynek 39/40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

JP Weber Dudarski

Rynek 39/40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i opiniowanie projektów dokumentów, uchwał, umów, pism procesowych,

  • zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi,

  • przygotowywanie projektów korespondencji z urzędami i organami administracji, kontakt z notariuszami oraz kancelariami prawnymi,

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracowników działu prawnego,

  • bieżące wsparcie działu oraz współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • rozpoczęty I lub II rok aplikacji radcowskiej / adwokackiej lub planowanie rozpoczęcia aplikacji

  • biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego)

  • profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnych zespołach doradców inwestycyjnych, doradców podatkowych i księgowych,

  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów

  • w przypadku kandydatów aplikujących do pracy w Warszawie mile widziane doświadczenie w procesach Due Dilligence

  • w przypadku kandydatów aplikujących do pracy we Wrocławiu mile widziane doświadczenie w zakresie prawa pracy i ochrony danych osobowych

To oferujemy

  • odpowiednie wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

  • pracę w firmie doradczej realizującej projekty dla polskich i zagranicznych spółek

  • biuro w samym centrum Wrocławia i Warszawy

  • pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju

  • elastyczny czas pracy

  • szkolenia, lekcje j. angielskiego

  • benefity – karta Multisport, opieka medyczna w Medicover

  • ciekawe wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

JP Weber jest niezależną firmą doradczą, która od prawie 20 lat kompleksowo wspiera decydentów i właścicieli firm w transakcjach oraz w ich codziennych wyzwaniach biznesowych, finansowych, prawnych i podatkowych. JP Weber jest członkiem i jednym z założycieli Eight International - globalnej organizacji niezależnych doradców w dziedzinie doradztwa transakcyjnego, restrukturyzacji, transformacji a także członkiem międzynarodowego networku M&A Worldwide, zrzeszającego 45 firm inwestycyjnych z 40 krajów, specjalizujących się w fuzjach i przejęciach.

Przewiń do profilu firmy