Prawnik - Aplikant Radcowski

MASTER LEGAL HAŃDEREK I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH sp.k.O firmie

  • Bielska 49
    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

MASTER LEGAL HAŃDEREK I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH sp.k.

Bielska 49

Mikołów

Kancelaria MASTER LEGAL powstała w 2019 roku z połączenia MH Legal Kancelarii  Radcy Prawnego Mateusza Hańderka z działem prawnym Grupy Masterbill, którym od 2017 roku kierował Paweł Relidzyński.

Kancelaria MASTER LEGAL stanowi odpowiedź na postęp technologiczny, który wymusza na przedsiębiorcach ciągły rozwój. Z rozwojem tym związana jest konieczność zmian, w szczególności dotyczących odpowiedniego zabezpieczenia firmy we wszystkich aspektach prowadzonej działalności. Dokonana fuzja zwiększyła nasze możliwości techniczne i połączyła zebrane doświadczenie, co pozwala nam dopasować usługi do Twoich potrzeb, z jednoczesnym zagwarantowaniem najwyższego poziomu jakości. Dzięki temu jesteśmy jednym z nielicznych podmiotów, który zapewnia Klientom kompleksową obsługę prawną, obsługę w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), a nadto – poprzez uznaną na rynku markę Grupy Masterbill – także obsługę podatkową, księgową i kadrowo-płacową. Nasza kompleksowa oferta kierowana jest do tych klientów, którzy cenią sobie nie tylko jakość usług, ale także wygodę, jaką daje możliwość korzystania z wszystkich powyżej wskazanych form wsparcia w jednym miejscu.

Zakres zadań:

  • dokonywanie analiz stanów faktycznych i prawnych, opiniowanie umów, sporządzanie informacji prawnych,
  • sporządzanie projektów pism procesowych, w tym pozwów, apelacji i zażaleń;
  • reprezentacja klientów Kancelarii w postępowaniach przed sądami oraz organami administracji;
  • koordynacja obiegu dokumentów;
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów;
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów związanych z prowadzonymi postępowaniami.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie prawnicze
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista;
  • sumienność i dokładność;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;
  • pożądane posiadanie statusu aplikanta radcowskiego.
0 - 2 lata

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • pracę w nowoczesnym i wykonanym w wysokim standardzie biurze;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy