Oferta pracy

Prawnik/Aplikant Radcowski

ROMGOS GWIAZDOWSCY SP. Z O.O.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa prawna spółki i podmiotów zależnych, we współpracy z radcą prawnym,

  • sporządzanie wewnętrznych opinii prawnych,

  • analizowanie i opiniowanie umów oraz przygotowywanie projektów umów,

  • przygotowywanie korespondencji z kontrahentami w kwestiach prawnych i organizacyjnych,

  • uczestniczenie w negocjacjach umów z kontrahentami,

  • udzielanie wsparcia i porad w kwestiach prawnych w bieżącej działalności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale prawnym lub kancelarii,

  • znajomość prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz procesu budowlanego,

  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office,

  • fachowość w identyfikowaniu problemów i poszukiwaniu rozwiązań,

  • skrupulatność oraz umiejętność planowania i organizacji czasu pracy.

To oferujemy

  • jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,

  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny, elastyczną współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ROMGOS GWIAZDOWSCY SP. Z O.O.

ROMGOS Gwiazdowscy sp. z o.o. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się spółek gazowniczych, działających w branży budowlanej w Polsce. Mając status generalnego wykonawcy i podwykonawcy robót, realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa przemysłowego i energetycznego.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy