Prawnik/ Aplikant radcowski

Asseta S. A.

5 0006 000 brutto / mies.

Rotmistrza Witolda Pileckiego 63

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa postępowań sądowych,

  • Sporządzanie pism procesowych w ramach prowadzonych postępowań sądowych,

  • Analiza akt i orzeczeń sądowych,

  • Merytoryczne wsparcie innych pracowników zespołu,

  • Odpowiadanie na zapytania mailowe od innych zespołów dotyczące problemów prawnych.

  • Weryfikacja dokumentacji oraz analiza korespondencji przychodzącej,

  • Wprowadzenia danych do systemu informatycznego,

  • Monitorowanie terminowości podejmowanych działań.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze spraw na etapie postępowania sądowego w kancelarii prawnej lub firmie windykacyjnej,

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Bardzo dobra znajomość systemów informacji prawnej (np. Lex, Legalis),

  • Umiejętność formułowania pism procesowych,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dokładność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Odbywanie aplikacji radcowskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o pakiet premiowy,

  • Dostęp do dodatkowych benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karnet sportowy,

  • Pracę w kulturze Lean Management,

  • Ambitne zadania i realny wpływ na działalność firmy,

  • Współpracę w partnerskiej atmosferze i z najlepszymi specjalistami w branży,

  • Udział w tworzeniu nowej marki na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy spółką z branży windykacyjnej. Pomagamy firmom budować ich kapitał dzięki nowoczesnym metodom zarządzania wierzytelnościami, a naszą siłą są doświadczeni i profesjonalni Pracownicy.

Obecnie poszukujemy skrupulatnych, chętnych do dzielenia się wiedzą Prawników bądź Aplikantów radcowskich.

Posiadasz doświadczenie w obsłudze spraw na etapie postępowania sądowego i chcesz dalej się rozwijać? Nie czekaj, zapoznaj się z naszym profilem pracodawcy i zaaplikuj już teraz!

Przewiń do profilu firmy