Prawnik/Aplikant w zespole Prawa Karnego Gospodarczego w Kancelarii PwC Legal

PwC

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Twoim zadaniem będzie wspieranie starszych prawników Kancelarii Prawnej PwC Legal w obsłudze klientów zewnętrznych głównie w zakresie prawa i postępowania karno-skarbowego oraz podatkowego w tym:

  • Bieżąca obsługa i doradztwo prawne dla klientów Kancelarii Prawnej PwC Legal (zarówno międzynarodowych, jak również krajowych);

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych klientów Kancelarii Prawnej PwC Legal (udział w spotkaniach z klientami Kancelarii, budowanie systemów Compliance , identyfikowanie obszarów wrażliwych w toku projektu);

  • Przygotowywanie projektów dokumentów dla klientów Kancelarii (procedur prawno-podatkowych, opinii prawnych, pism procesowych).

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość prawa i postępowania prawa karnego skarbowego. oraz podatkowego;

  • Doświadczenie praktyczne z zakresu opisanych wyżej dziedzin prawa; Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w Kancelarii prawnej. Praca w Kancelarii o profilu międzynarodowym będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem terminologii prawniczej;

  • Inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;

  • Samodzielność;

  • Znakomite zdolności interpersonalne;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami;

  • Prawnik lub aplikant adwokacki/radcowski (1 lub 2 roku).

To oferujemy

  • możliwość poszerzenia doświadczenia i bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy;

  • otwartość na Twoje kreatywne pomysły i rozwiązania;

  • współpraca z najlepszymi ekspertami z branży;

  • udział w spotkaniach klienckich i rozwój umiejętności miękkich;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów.

Obecnie do naszej Kancelarii poszukujemy osoby na stanowisko: Pawnik/Aplikant do Zespołu Prawa Karnego Gospodarczego Kancelarii Prawnej PwC Legal – ze znajomością prawa podatkowego

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.