Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Aplikant

KATARZYNA JACHACY-BEDNAREK, DOROTA MALARECKA, KANCELARIA ADWOKACKA, SPÓŁKA PARTNERSKA

Wojciecha Górskiego 6

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentów i zagadnień prawnych,

  • sporządzanie informacji i opinii prawnych,

  • sporządzanie projektów pism w postępowaniach sądowych,

  • udział w spotkaniach mediacyjnych,

  • udział w spotkaniach z klientami,

  • zastępstwo przed Sądami i w Urzędach,

  • wykonywanie innych zadań na bieżąco uzgadnianych.

Nasze wymagania

  • zarejestrowana własna działalność gospodarcza,

  • znajomość prawa zgodnie z uzyskanym tytułem zawodowym magistra prawa, w szczególności prawa cywilnego i prawa rodzinnego oraz procedury cywilnej,

  • umiejętność analizy akt spraw i sporządzania projektów pism procesowych,

  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność przyswajania wiedzy w krótkim czasie,

  • dokładność i sprawność w wykonywaniu zadań i bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji z klientami,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

  • znajomość i respektowanie zasad etyki zawodowej oraz umiejętność dochowania, bezpieczeństwa danych i poufności zgodnie z zasadami obowiązującymi w kancelarii oraz na zasadach ogólnych,

  • doświadczenie zawodowe w pracy prawnika w kancelarii adwokackiej lub radcowskiej będzie atutem.

To oferujemy

  • współpracę w kilkuosobowym zespole adwokatów, aplikantów adwokackich i studentów prawa,

  • długie okresy stałej współpracy w oparciu o stabilne i przejrzyste reguły kooperacji,

  • indywidualne stacjonarne stanowisko do realizowania współpracy w biurze kancelarii,

  • dostęp do zdalnego systemu informacji prawnej Legalis,

  • możliwość nabycia doświadczenia zawodowego oraz uzyskania ścisłej specjalizacji w poszczególnych dziedzinach prawa, którymi zajmuje się kancelaria oraz zdobycia praktyki w zawodzie adwokata sądowego (z uwzględnieniem aspektów mediacyjnych i negocjacyjnych) w obsłudze osób fizycznych z uwzględnieniem aktualnej specyfiki reguł obsługi klientów indywidualnych w stałej kooperacji z jednym z partnerów/ adwokatów w spółce,

  • możliwość połączenia pracy z odbywaniem zajęć w ramach szkolenia aplikantów w ORA i ORRP,

  • współpracę w oparciu o umowę w systemie B2B,

  • atrakcyjne dochody z transparentnym i cyklicznym systemem oceny i możliwością uzyskiwania podwyżek,

  • miejsce do realizowania zadań w postaci naszego przestronnego biura, położonego na ostatnim piętrze budynku, z zewnętrznym tarasem, a w szczególności poza przestrzenią stricte biurową i sanitarną, do dyspozycji pozostaje odrębna w pełni wyposażona kuchnia, z ekspresem do kawy parzonej ze świeżo zmielonych ziaren oraz wodą ze szklanych butelek, chociaż to nie wszystkie nasze udogodnienia służące dobrej atmosferze współpracy.

O nas

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym i procedurze cywilnej, w tym w szczególności w zakresie: prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa spadkowego, prawa zobowiązań oraz w niektórych zagadnieniach prawa karnego. Zajmujemy się pełnym zakresem postępowań ugodowych, mediacyjnych, sądowych, bieżącą obsługą klientów indywidualnych, piszemy informacje prawne oraz udzielamy porad prawnych. Partnerzy naszej kancelarii praktykują w zawodzie adwokata od ponad 20 lat. Biuro spółki zlokalizowane jest w centrum Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej spółce adwokackiej na stronie internetowej: www.jachacybednarekmalarecka.pl