Oferta pracy

Prawnik/Aplikant

KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH HALAŚ I WSPÓLNICY SP.K.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupę Kapitałową VOTUM tworzą podmioty specjalizujące się przede wszystkim w świadczeniu pomocy klientom indywidualnym w zakresie dochodzenia roszczeń od podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody, a także wynikających z umów kredytów bankowych indeksowanych bądź denominowanych do waluty obcej.
Ugruntowana pozycja na rynku oraz wieloletnie doświadczenie spółek z grupy kapitałowej VOTUM zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi we wszystkich segmentach prowadzonej działalności.

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy poszukuje kandydatów na stanowisko:
PRAWNIK/APLIKANT

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie dla adwokatów i radców prawnych współpracujących z Kancelarią
  • Sporządzanie projektów umów, opinii, pism, wniosków
  • Bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, w szczególności Word i Exel
  • Mile widziane zainteresowanie prawem cywilnym i handlowym (ze względu na profil działalności kancelarii)

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu (możliwość rozpoczęcia pracy między godzinami 7-11 i kończenia pomiędzy godziną 15 i 19)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Miejsce pracy w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.
z podanym w temacie nr ref.: H&W/10/2020

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących oświadczeń i zgód:

  1. Oświadczam, iż zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej, która stanowi integralną treść ogłoszenia o pracę
  2. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH HALAŚ I WSPÓLNICY SP.K. prosimy o umieszczenie następującej zgody:
    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH HALAŚ I WSPÓLNICY SP.K. przez okres 1 roku od zakończenia aktualnej rekrutacji (do dnia 24-09-2021 r.).

Ponadto w przypadku podania w dokumentach rekrutacyjnych danych szczególnej kategorii (danych dotyczących pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych, dane genetyczne, dane biometryczne, dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy