Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik / Associate w departamencie energetyki odnawialnej

DWF Poland Jamka sp.k.O firmie

DWF Poland Jamka sp.k.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Warszawa

Prawnik / Associate
w departamencie energetyki odnawialnej

Wymagania:

  • ukończone studia prawnicze,
  • idealnie kilkuletnie doświadczenie w pracy prawniczej,
  • zainteresowanie ekologią, sektorem energetyki odnawialnej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i dostępność,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Zakres obowiązków:

  • udział w badaniach prawnych projektów i transakcjach: wiatr na lądzie, morzu oraz PV,
  • sporządzanie opinii prawnych w zakresie prawa administracyjnego i cywilnego oraz ustaw energetycznych (o OZE, o wspieraniu MEW),
  • reprezentacja w procesach sądowych (sądy cywilne i administracyjne),
  • reprezentacja w zakresie regulacji energetyki przed Prezesem URE.

Co oferujemy?

Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku biznesowym;
Zdobycie doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się firm prawniczych na rynku polskim;
Kreatywne środowisko pracy w przyjaznym zespole profesjonalistów z zachowaniem work/life balance;
Pracę przy ambitnych zadaniach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet Multikafeterii);
Dobrą atmosferę, budowaną regularnymi spotkaniami integracyjnymi w biurze i poza nim.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWF Poland Jamka sp.k. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”

Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w późniejszych rekrutacjach, prosimy o dopisanie również:

„Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez DWF Poland Jamka sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne