Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik/ Associate w zespole pomocy publicznej

Olesiński i Wspólnicy Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach związanych z wprowadzaniem na rynek polskich i zagranicznych inwestorów, w tym tworzenie dokumentów w języku polskim oraz dwujęzycznych,

  • Kompleksowe wsparcie klientów w obszarze pozyskiwania i rozliczania pomocy publicznej,

  • Udział w postępowaniach dotyczących pomocy publicznej przed krajowymi organami oraz Komisją Europejską,

  • Pomoc prawna w ramach tzw. bieżącej obsługi przedsiębiorców (umowy, kwestie korporacyjne),

  • Zbieranie informacji oraz analiza orzecznictwa, przygotowywanie opinii prawnych.

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem prawa lub aplikantem,

  • Posiadasz min. rok praktycznego doświadczenia w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym,

  • Chciałbyś / chciałabyś zajmować się tematyką pomocy publicznej w szczególności w obszarze regionalnej pomocy publicznej (mile widziane będzie Twoje doświadczenie zawodowe lub znajomość tematyki pomocy publicznej),

  • Interesuje Cię prawo cywilne oraz prawo handlowe (mile widziane będzie Twoje doświadczenie w zakresie tworzenia umów lub obsługi korporacyjnej przedsiębiorców),

  • Dobrze znasz język angielski i/lub niemiecki,

  • Masz poczucie odpowiedzialności i pełnego zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań,

  • Umiesz pracować w zespole i doskonale organizujesz swoją pracę,

  • Masz wysoką motywację do pracy i rozwoju zawodowego.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie, umożliwiającej częściową pracę zdalną i elastyczne godziny pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów i w pracy dla prestiżowych klientów,

  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach; możliwość publikacji i prowadzenia szkoleń,

  • dobre warunki zatrudnienia i jasną ścieżkę awansu,

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport. zajęcia językowe

  • … i wiele więcej!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

analiza CV - kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

2

I etap - poznasz swojego przełożonego i firmę, a my Ciebie!

3

II etap - sprawdzenie Twojej wiedzy w praktyce

Dzielimy się wiedzą, działamy razem, nawzajem się motywujemy i inspirujemy, możesz być częścią Załogi O&W. Zapraszamy do aplikowania.

W O&W wspieramy biznes! Grupa O&W to kilka powiązanych ze sobą spółek, świadczących od ponad 15 lat usługi prawno-podatkowe, analityczne, księgowe, rekrutacyjne oraz administracyjne. Robimy to z pasją i energią, bo lubimy czuć radość doradzania. Załoga O&W liczy ponad 160 osób, pracujemy dla ponad 400 Klientów, mamy biura w 4 miastach w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Gliwice) i wciąż się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy