Prawnik - Associate

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.07.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 18.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jobs Skowrońska Samsel Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.

    Kancelaria prawna Jobs Skowrońska Samsel specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej, transakcjach handlowych, prawie nieruchomości i sporach sądowych z udziałem dużych podmiotów gospodarczych, a także tematyce compliance i przestępczości gospodarczej (white collar crime). Jest częścią międzynarodowego aliansu ROXIN (Roxin Alliance).

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA

    • Udział w obsłudze prawnej klientów kancelarii, także w języku angielskim
    • Zastępowanie adwokatów i radców prawnych w toku postępowań przed sądami i innymi organami
    • Przeprowadzanie samodzielnych analiz prawnych
    • Przygotowywanie i opiniowanie projektów dokumentów prawnych
    • Udział w negocjacjach i spotkaniach z klientami

    WYMAGANIA

    • Posiadanie statusu aplikanta adwokackiego lub radcowskiego I. roku
    • Doświadczenie zawodowe w obszarze prawa cywilnego i gospodarczego, w tym w zakresie sporów sądowych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego
    • Zaawansowany poziom umiejętności w zakresie obsługi programów pakietu MS Office, Lex. Legalis

    OFERUJEMY

    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, przy obsłudze wiodących podmiotów gospodarczych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Komfortowe warunki pracy
    • Stabilność zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Jobs Skowrońska Samsel Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 17/15 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania zgłoszenia rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu otrzymania zgłoszenia rekrutacyjnego.

     Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail rekrutacja@jsslaw.pl.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.