Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik Biznesowy

PersonGlobalO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie działu prawnego

  • Szeroko rozumiane doradztwo prawne

  • Opracowywanie i opiniowanie umów, opinii prawnych oraz pism

  • Współpraca z kancelariami zewnętrznymi

  • Korespondencja w sprawach prawnych a także dokonywanie analiz prawnych

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie pracy w kancelarii prawnej lub na stanowisku prawnika

  • Doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstwa

  • Ukończone studia prawnicze

  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych

  • Znajomość problematyki prawa konsumenckiego

  • Doświadczenie we współpracy z UOKiK oraz Rzecznikiem Praw Konsumenta

  • Prowadzenie spraw związanych z szeroko rozumianymi relacjami z klientem

To oferujemy

  • Pracę dla spółki z kapitałem międzynarodowym

  • Współpracę w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • Nowoczesne biuro i komfortowe miejsce pracy

  • Realny a nie deklaratywny rozwój zawodowy oraz bardzo ciekawe wyzwania

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

PersonGlobal

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą outsourcingową w Kielcach, realizującą projekty telemarketingowe na terenie całej Polski. W ciągu ostatniego roku podwoiliśmy zatrudnienie i obecnie zatrudniamy blisko 1300 osób.

Przewiń do profilu firmy