Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik do Działu Cywilnego

BDO Legal Łatała i Wspólnicy sp.k.O firmie

BDO Legal Łatała i Wspólnicy sp.k.

Kazimierza Morawskiego 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

BDO Legal Łatała i Wspólnicy sp.k. kancelaria prawna stowarzyszona z międzynarodową siecią BDO, poszukuje osoby na stanowisko: PRAWNIK DO DZIAŁU CYWILNEGO

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego, w szczególności z zakresu postępowań procesowych (sądowych i administracyjnych) oraz w zakresie sporządzania umów gospodarczych, a także posiadanie doświadczenia zawodowego w tym zakresie;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym angielskiego prawniczego pozwalająca na swobodną pracę w tym języku;

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;

  • posiadanie statusu aplikanta radcowskiego/adwokackiego mile widziane.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • pracę przy ciekawych i wymagających projektach, w tym o charakterze międzynarodowym;

  • współpracę z zespołem doświadczonych prawników;

  • możliwość rozwoju i zdobywania dalszego doświadczenia;

  • pracę w pełnym wymiarze godzin.

Aplikację prosimy przesyłać

klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia

wpisując w tytule maila Nr Ref. CYW/KRK/01/2020

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.