Oferta pracy

Prawnik do Praktyki Sporów Sądowych w Kancelarii PwC Legal

PwC

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowań sądowych,

  • Sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych,

  • Reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami,

  • Bieżąca obsługa i doradztwo prawne (na rzecz międzynarodowych korporacji, jak i rodzimych przedsiębiorców).

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej w zakresie postępowań sądowych,

  • Minimum II rok aplikacji radcowskiej albo adwokackiej (preferowany adwokat lub radca prawny świeżo po egzaminie zawodowym),

  • Bardzo dobra znajomość prawa i postępowania cywilnego oraz prawa handlowego (mile widziana znajomość prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego oraz prawa zamówień publicznych),

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem terminologii prawniczej,

  • Samodzielność i rzetelność,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjność, pracowitość i komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania i utrzymywania relacji z klientami.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie prawniczej przy odpowiedzialnych zadaniach,

  • Kontakt z międzynarodowym środowiskiem prawniczym i biznesowym,

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów z różnych sektorów gospodarki,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

PwC

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.