Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik do Zespołu Obrotu Nieruchomościami i Procesu Inwestycyjnego

GWWO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do wsparcia praktyki prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem obrotu nieruchomościami i procesu inwestycyjnego.

Pracujemy dla największych deweloperów w Polsce, braliśmy udział w realizacji takich inwestycji, jak Sky Tower – największy obiekt mieszkaniowy w Polsce czy Złota 44 – luksusowy apartamentowiec w centrum Warszawy, jeden z największych budynków mieszkalnych w Polsce i Unii Europejskiej.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej lub w charakterze wewnętrznego prawnika

  • uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego lub adwokata

  • dobra znajomość prawa cywilnego i ustaw związanych z obrotem nieruchomościami

  • dyspozycyjność

  • samodzielność, inicjatywa, terminowość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie funkcjonującej na rynku od 25 lat

  • szansę na rozwój w ramach projektów realizowanych na rzecz polskich i międzynarodowych klientów

  • warunki finansowe uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności

  • premie okresowe

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

GWW

Jesteśmy jedną z największych firm prawniczych i podatkowych w Polsce. Znajdujemy się w czołówce najlepszych kancelarii zdobywając wysokie pozycje w rankingach prawnych i podatkowych organizowanych przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Rzeczpospolitą, a także w międzynarodowych zestawieniach branżowych: Chambers & Partners, The Legal 500 czy The Lawyer.

Na rynku funkcjonujemy od 25 lat. Zatrudniamy ponad 120 prawników, wśród których większość to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi. Naszymi klientami są średnie i duże polskie firmy oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa, zaś za obsługę klientów indywidualnych odpowiada zespół Private Client.

Przewiń do profilu firmy