Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik ds. obrotu nieruchomościami gruntowymi

GRUNT GURU BROKER PROSTA S.A.

8 00010 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • analiza sytuacji prawnej nieruchomości gruntowych,

  • analiza prawnych możliwości sprzedaży i zakupu nieruchomości gruntowych,

  • przygotowywanie tekstów edukacyjnych z obszaru prawa i nieruchomości,

  • ocena potencjału odszkodowawczego związanego z gruntami (np. służebność przesyłu, zmiana MPZP),

  • budowa i ciągłe usprawnianie procesu,

  • kontakt z notariuszami w całej Polsce (telefon/ mail),

  • wsparcie merytoryczne w prowadzeniu biura nieruchomości,

  • doradztwo bezpośrednie w przypadku złożonych spraw klientów (obsługa zdalna).

Nasze wymagania

  • studia wyższe na kierunku prawo,

  • znajomość prawa z obszaru nieruchomości, budownictwa i obszarów pokrewnych (m.in. Księgi Wieczyste, prawo służebności),

  • znajomość procedur administracyjnych,

  • komunikatywność i otwartość

  • wysoka samodzielność w działaniu i planowaniu pracy,

  • kompetencje metodologiczne w budowaniu procesów wewnętrznych,

  • umiejętność pisania tekstów i lekkie pióro.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • narzędzia pracy,

  • pracę w rozwijającej się organizacji,

  • pracę w 100% online, bez wyjazdów - obecnie pracę w 100% zdalną, docelowo w modelu hybrydowym,

  • dobrą atmosferę i współpracę,

  • wsparcie merytoryczne zespołu.

O nas

Grunt Guru Broker to firma oferująca wsparcie w skutecznej sprzedaży działek w całej Polsce. Dzięki naszej eksperckiej wiedzy i autorskiej technologii pomagamy naszym klientom oszacować wartość gruntów i wskazujemy możliwe kierunki rozwoju ich potencjału. Właśnie rozwijamy nasz zespół – dołącz do nas!

Więcej szczegółów na stronie: www.gruntguru.pl