Oferta pracy

Prawnik ds. Obsługi Korporacyjnej

Klient Pracuj.pl

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korporacyjna spółek

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w obsłudze korporacyjnej spółek prawa handlowego,

  • bardzo dobra i praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego, w szczególności prawa spółek handlowych

  • doświadczenie w stosowaniu przepisów z zakresu RODO, AML i CRBR

  • wymagana znajomość przepisów prawa rynków kapitałowych (fundusze inwestycyjne, spółki publiczne, obligacje),

  • samodzielność w zakresie powierzonych zadań, zdolność logicznego myślenia, umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy, dokładność i odpowiedzialność,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek publicznych będzie dodatkowym atutem,

  • status adwokata/radcy prawnego lub aplikant adwokacki/radcowski będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,

  • bardzo dobre warunki rozwoju zawodowego dzięki uczestnictwie w realizacji ambitnych projektów,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników.