Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik ds. projektów corporate finance

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dom Maklerski Noble Securities S.A.
    należy do wiodącej grupy kapitałowej Getin Noble Bank
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce: Warszawa

    Dlaczego Noble Securities?

    Jesteśmy częścią silnej grupy kapitałowej
    Getin Noble Bank SA
    Jesteśmy jednym z pierwszych domów maklerskich działającym na polskim rynku kapitałowym
    Mamy 22 lata doświadczenia na rynku kapitałowym
    Prowadzimy działalność maklerską pod kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe prawnicze (ukończona aplikacja radcowska lub adwokacka będzie dodatkowym atutem),
    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w firmie inwestycyjnej lub kancelarii prawnej w zakresie prawnej obsługi ofert instrumentów finansowych oraz transakcji związanych z pozyskiwaniem kapitału,
    • bardzo dobra znajomość instytucji prawa cywilnego i prawa spółek,
    • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych z zakresu rynku kapitałowego dotyczących emisji i obrotu instrumentami finansowymi, w tym praw i obowiązków emitentów oraz posiadaczy instrumentów finansowych dopuszczonych do obrotu zorganizowanego, jak również świadczenia przez firmy inwestycyjne usługi oferowania instrumentów finansowych,
    • wskazana znajomość regulacji i zagadnień z obszaru MiFID II,
    • samodzielność,
    • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

    Zakres obowiązków:

    • prawna analiza możliwości przeprowadzenia projektu,
    • przygotowywanie umów z potencjalnymi klientami o świadczenie usług przez dom maklerski,
    • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby przeprowadzenia ofert instrumentów finansowych, w tym wybranych części dokumentów ofertowych (zwłaszcza propozycji nabycia instrumentów finansowych i prospektów emisyjnych), zgód korporacyjnych, wniosków i notyfikacji wymaganych przepisami prawa,
    • opiniowanie materiałów reklamowych związanych z ofertami instrumentów finansowych,
    • przygotowywanie i opiniowanie uchwał organów emitenta dotyczących emisji instrumentów finansowych,
    • przygotowywanie wewnętrznych regulacji i zgód związanych z pracą departamentu.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • zdobycie cennego doświadczenia,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy,
    • pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny oraz kartę Multisport Benefit System.

    PRACUJĄC W NOBLE SECURITIES OTRZYMASZ:

    Stabilne warunki zatrudnienia
    Opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny
    Umowę o pracę
    Karnet Multisport Benefit System
    Mozliwość rozwoju zawodowego

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Administratorem danych osobowych jest Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, 01-208 Warszawa, ul. Przyokopowa 33. Dane osobowe zawarte w dokumentach składanych w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie będą przetwarzane w celu rekrutacji (także przyszłych). Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.