Oferta pracy

Prawnik ds. wsparcia biznesu

NOTUS FINANSE S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, opiniowanie, negocjowanie umów leadowych, porozumień obejmujących współpracę z pośrednikami, głównie deweloperami

  • udział w kreowaniu rozwiązań systemowych związanych ze współpracą z pośrednikami (gł. deweloperami)

  • wsparcie w obsłudze systemu CRM Spółki w zakresie opisywania parametrów współpracy Spółki z pośrednikami

  • projektowanie, opiniowanie regulacji wewnętrznych oraz regulaminów sprzedaży premiowych

  • udzielanie wsparcia prawnego dla projektów biznesowych realizowanych przez Spółkę

  • wsparcie w projektowaniu, opiniowaniu, negocjowaniu umów: najmu, brokerskich, agencyjnych, współpracy z bankami, instytucjami finansowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi

  • udzielanie porad i konsultacji prawnych, wyjaśnień oraz wszelkiej innej pomocy prawnej jednostkom organizacyjnym Spółki z wyłączeniem prawa podatkowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie prawnicze, preferowana aplikacja radcowska/adwokacka lub posiadanie uprawnień zawodowych radcy prawnego/adwokata

  • Doświadczenie w instytucji finansowej (co najmniej 1 rok)

  • Zainteresowanie rynkiem finansowym i jego uregulowaniami prawnymi

  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na kontakt i współpracę również ze specjalistami z innych dziedzin

  • Kreatywność, sumienność, analityczne myślenie, umiejętność organizacji pracy własnej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży finansowej

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub możliwość wyboru formy współpracy)

  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe)

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • nowoczesne biuro w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

NOTUS FINANSE S.A.

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy