Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik ds. zgłoszeń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W ramach grupy Etrose Holding świadczącej kompleksowe usługi wsparcia biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy:Warszawa

    Zadania:

    • Tworzenie zgłoszeń wprowadzenia do obrotu suplementów diety oraz wyrobów medycznych;
    • Współpraca z działem produkcji przy kontrolowaniu zgodności produktów z wymogami prawnymi;
    • Rozwiązywanie zagadnień prawnych z zakresu prawa żywnościowego;
    • Współpraca przy organizacji procesu sprzedaży na nowych rynkach zbytu;

    Wymagania:

    • Ukończone wyższe studia prawnicze lub administracyjne (ew. ostatni rok studiów);
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Zaangażowanie i chęć tworzenia know how firmy;
    • Zainteresowanie tematyką suplementów diety, wyrobów medyczny i prawa żywnościowego;
    • Dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność za powierzone zadania;
    • Biegła znajomość angielskiego – wymóg konieczny;

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w dokonywaniu zgłoszeń suplementów diety lub wyrobów medycznych;

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy dające możliwość stworzenia stanu work life balance;
    • Niekorporacyjną atmosferę pracy;
    • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie na życie;
    • Pracę w nowoczesnym biurowcu z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy;
    • Pyszną kawę ;-)