Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Dział kredytów frankowych

Kancelaria Adwokacka adwokat Jacek Sosnowski - Adwokaci i Radcowie Prawni

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna / mailowa obsługa Kredytobiorców umów odnoszących się do walut obcych,

  • analizowanie umów kredytowych,

  • bieżące monitorowanie orzecznictwa,

  • przygotowywanie pism procesowych w podanej specjalizacji.

Nasze wymagania

  • Prawnik. Student (studia niestacjonarne) / absolwent prawa. Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.

  • Osoba dokładna, która posiada umiejętności poprawnego wypowiadania się, jest pewna siebie i nie boi się nowych wyzwań.

  • Osoba gotowa na rozwijanie swoich umiejętności w prowadzeniu spraw o tzw. “kredyty we frankach”.

  • Osoba potrafiąca budować relacje z Klientem poprzez kontakt telefoniczny.

  • Osoba umiejętnie zarządzająca czasem i realizująca założone cele.

  • Osoba komunikatywna i łatwo nawiązująca relacje.

To oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie.

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

  • Pracę w biurze (praca stacjonarna), w centrum Warszawy.

  • Długofalową współpracę.

  • Zdobycie wiedzy i umiejętności od doświadczonych radców prawnych i adwokatów.

O nas

Zakres działań Kancelarii to przede wszystkim sprawy frankowe oraz pomoc osobom poszkodowanym przez banki i instytucje finansowe. Specjalizujemy się w postępowaniach sądowych z zakresu tematyki finansowej, bankowej oraz rynku kapitałowego.