Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik / Fundraiser

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych partnerów do pozyskania finansowania projektów prowadzonych przez instytucję/stowarzyszenie

  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji partnerskich z firmami i instytucjami

  • obsługa dokumentacji wynikającej z zawieranych umów z darczyńcami

  • współpraca z działem marketingi i contentu w zakresie tworzenia kampanii informacyjnych w ramach umów z darczyńcami.

  • obsługa bieżącej korespondencji przychodzącej i wychodzącej związanej ze swoim stanowiskiem pracy

  • kontakt z urzędami, klientami, instytucjami współpracującymi

Nasze wymagania

  • z wykształceniem wyższym kierunkowym (prawo)

  • która może wykazać się znajomością procedur cywilnych i administracyjnych związanych z działalnością stowarzyszeń

  • samodzielnej, mającej umiejętność organizacji miejsca i czasu pracy

  • odpowiedzialnej, sumiennej, dokładnej i zaangażowanej w wykonywaną pracę

  • która potrafi doskonale zarządzać sobą w czasie

  • potrafi pracować samodzielnie i w zespole, również pod presją czasu

  • cechuje się elastycznością i komunikatywnością

  • pakiet MS Office, w szczególność MS Word i MS Excel ma opanowany w stopniu bardzo dobrym

  • która jest komunikatywna

  • ma umiejętność pisania tekstów i ofert kierowanych do darczyńców

  • wykazuje się znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, zarówno w mowie, jak i piśmie

  • może pochwalić się skrupulatnością w obsłudze dokumentacji

  • posiada prawo jazdy kat. B i swobodną umiejętność prowadzenia auta

  • wykaże się doświadczeniem w tematyce związanej z fundraisingiem, marketingiem, sprzedażą i wiedzą w zakresie prawa dotyczącego stowarzyszeń

  • która jest kreatywna, pomysłowa, rzetelna, terminowa, samodzielna, dokładna i staranna

  • mile widziane doświadczenie w pracy Fundraisera

To oferujemy

  • samodzielną i stabilną pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • interesujące wyzwania

  • stabilny system wynagrodzenia

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • dodatkowe narzędzia pracy

  • możliwość realizacji twórczych, autorskich pomysłów

  • realny wpływ na rozwój stowarzyszenia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • umowę B2B

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce, z uwagi na intensywny rozwój i chęć niesienia pomocy potrzebującym, uzależnionym od alkoholu i w związku z rozwojem skali naszych działań, poszukuje kandydata na stanowisko Prawnika/Fundraisera.

Przewiń do profilu firmy