Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik In-house/ Ekspert ds. prawnych

Holding1

Holding1

Puszkarska 7f

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac działu prawnego

  • Bieżąca obsługa prawna spółek w wybranych obszarach

  • Sporządzanie dokumentacji prawnej spółek (pisma, opinie, wnioski, prowadzenie rejestrów)

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Nadzór nad prawidłową archiwizacją dokumentów

  • Monitorowanie i komunikacja zmian w przepisach prawa i obowiązkach ustawowych

  • Wsparcie dla managementu i pracowników działu prawnego w obszarach wymagających wiedzy prawniczej

  • Współpraca z kancelariami prawnymi

  • Koordynacja zamówień wewnętrznych na usługi prawne i monitoring ich realizacji

  • Współpraca z biznesem i działem finansowym w przygotowaniu i opracowaniu dokumentacji cen transferowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w charakterze prawnika in-house lub w kancelarii, zajmującej się obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych

  • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Pro-biznesowe podejście

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań i dobrą organizację pracy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport, naukę języków angielskiego, niemieckiego z platformą eTutor)

  • Dofinansowujemy kursy, szkolenia w ramach wykonywanego stanowiska pracy

  • Zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1 – dedykowany cennik na usługę Traficar, zniżki na zakup i wynajem samochodów

  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach CSR i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Holding1

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Ponad 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w kilku branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego, a także w obszarze innowacji technologicznych.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy