Oferta pracy

Prawnik (In-house)

PROJEKT-SOLARTECHNIK DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i opiniowanie umów dzierżawy (grunty pod farmy fotowoltaiczne);

  • uczestnictwo w negocjacjach umów z Klientami;

  • udzielanie wsparcia w postępowaniach administracyjnych związanych z działalnością Spółki;

  • monitorowanie zmian w prawie z zakresu działalności Spółki;

  • zarządzanie procesem obiegu dokumentów prawnych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze;

  • bardzo dobra znajomość Kodeksu cywilnego oraz Kodeksu postępowania administracyjnego;

  • komunikatywność, samodzielność i rzetelność w działaniach;

  • przejawianie inicjatywy, zdolność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • dobra znajomość prawa energetycznego i/lub prawa budowlanego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • prywatną opiekę medyczną Medicover;

  • dofinansowanie do karty Multisport;

  • możliwość rozwoju w atrakcyjnej branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

PROJEKT-SOLARTECHNIK DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Projekt- Solartechnik Development to zespół specjalistów z branży PV. Zajmujemy się rozwojem projektów fotowoltaicznych. Należymy do Grupy Projekt- Solartechnik, która od 10 lat z sukcesem rozwija obszar OZE w Polsce. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są farmy fotowoltaiczne. Jesteśmy zlokalizowani w dwóch biurach w Polsce – w Tomaszowie Mazowieckim oraz Gliwicach, ale wielu z naszych pracowników działa również w terenie. Staramy się tworzyć zespoły, które stanowią prawdziwy dream team! Głęboko wierzymy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Przewiń do profilu firmy